styl-domu.cz

Červená silikonová rozevírací forma na dort Lékué Springform, ⌀ 15 cm

Červená silikonová rozevírací forma na dort Lékué Springform, ⌀ 15 cm originál od výrobce Lékué snadno můžete sehnat na našich stránkách nyní levně. Cena od 635 Kč.
EAN: 8420460197577
Červená silikonová rozevírací forma na dort Lékué Charlotte
Ověřit dostupnost
Značka: Lékué
635

Červená silikonová rozevírací forma na dort Lékué Springform, ⌀ 15 cm – Užijte si domácí pečení naplno. S praktickou silikonovou formou španělské značky Lékué vytvoříte nádherné dorty, koláče i bábovky velmi snadno a rychle.

O kulinářské značce, která se nebojí změn:
Lékué posouvá zajeté tradice v oblasti vaření a pečení. Tato mladičká značka z temperamentního Španělska se nebojí inovací. Právě proto hýří jejich produkty barvami, neobvyklými tvary a netradičními materiály.

Důraz kladou designéři nejen na originální vzhled, ale především na kvalitu, bezpečnost a jednoduché používání. Výsledkem je neobyčejné nádobí a kuchyňské vychytávky, které boří stereotypy a plně se přizpůsobí i vaření v mikrovlnné troubě.

Důkazem, že je Léuké opravdovým odborníkem potvrzují i řady ocenění Good Design Awars v roce 2007 a 2010.

O odolném materiálu:
Designéři značky si stojí za použitím odolného silikonu. I když je jedná o formu plastu, prochází materiály přísnými hygienickými a bezpečnostními kontrolami. Jsou tedy zdravotně nezávadné a zajišťují bezpečné vaření.

Platinový silikon je lehký a odolný, navíc i praktický – jednoduše se čistí a s klidem ho můžete dát i do myčky. Nepřejímá pachy a odolává velmi nízkým i vysokým teplotám.