Červená rozkládací pohovka Innovation Fraction Elegant Elegance Paprika, 97 x 200 cm


47 966 Kč

Červená rozkládací pohovka Innovation Fraction Elegant Elegance Paprika, 97 x 200 cm od oblíbené značky Innovation můžete získat nyní se slevou. Cena již od 47 966 Kč

Popis produktu

Žlutá rozkládací pohovka Innovation Fraction Elegant Soft Mustard Flower, 97 x 200 cm – Komfortní, moderní a nesmírně praktická. Taková je kolekce rozkládacích pohovek Fraction od značky inovativní nábytkářské značky Innovation. Vybrat si ji můžete z široké škály barevných provedení.

Snadné polohování vám dopřeje pohodlné lenošení a vašim hostům komfortní spánek. Během pár sekund totiž získáte ze sedačky lehátko pro dva. Moderní design navíc vašemu interiéru vdechne působivou atmosféru.

Innovation je dánská značka, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánsku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.
A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.