Černý žulový podnos RGE Black Crystal, 20 x 35 cm


799 Kč

Černý žulový podnos RGE Black Crystal, 20 x 35 cm od společnosti RGE jednoduše seženete nyní téměř zdarma! Akční ceny od 799 Kč

Popis produktu

Černý žulový podnos RGE Black Crystal, 15 x 15 cm – Orosené drinky nebo hořící svíčky. Konečně je můžete bezstarostně odložit, a to na naprosto dokonalé místo.

Podtácek může být i vrcholně estetická záležitost. Tito krasavci od značky RGE nejen že zamezí nežádoucím otiskům od vašich nádob, ale zároveň jsou extrémně kvalitní a designové.

Podnos je vyroben z labradoritu, který pochází ze zemského magmatu a díky tomu má jedinečné vlastnosti. Krystal je odolný vůči vysoké teplotě, takže horké nádobí právě vytažené z trouby povrch nijak nepoškodí. Celistvost materiálu zaručuje, že na povrchu nezůstanou skvrny od horké kávy, ani červeného vína. Labradoritová deska je zhotovena ručně, a je dokonce tvrdší a odolnější než samotný mramor. Nemusíte se tak bát žádných nežádoucích škrábanců. Výhodou je i snadná údržba. Podtácek stačí přetřít látkovým hadříkem nebo houbou.

Krystal je výjimečný i na pohled. Labradorit v závislosti na úhlu pohledu mění své odlesky v modré, stříbrné a zlaté barvě.