styl-domu.cz

Černý žulový konferenční stolek s černým podnožím RGE Accent, délka 110 cm

Černý žulový konferenční stolek s černým podnožím RGE Accent, délka 110 cm od populární značky RGE snadno můžete pořídit zde opravdu levně. Akční cena 12 490 Kč. EAN: 945134
Černý žulový konferenční stolek s černým podnožím RGE Accent
Ověřit dostupnost
Značka: RGE
12 490
Popis produktu

Černý žulový konferenční stolek s černým podnožím RGE Accent, délka 110 cm – Věděli jste, že každý kus žuly je stejně unikátní jako otisk lidského prstu? Váš domov tak bude zdobit dokonalý unikát.

Deska stolu je vyrobena z labradoritu, který pochází ze zemského magmatu a díky tomu má jedinečné vlastnosti. Krystal je odolný vůči vysoké teplotě, takže horké nádobí právě vytažené z trouby povrch nijak nepoškodí. Celistvost materiálu zaručuje, že na stolku nezůstanou skvrny od horké kávy, ani červeného vína. Labradoritová deska je zhotovena ručně, a je dokonce tvrdší a odolnější než samotný mramor, nemusíte se tak bát žádných nežádoucích škrábanců. Deska stolu je velmi snadná na údržbu a stačí jí přetřít látkovým hadříkem nebo houbou.

Krystal je výjimečný i na pohled. Deska stolu v závislosti na úhlu pohledu mění své odlesky v modré, stříbrné a zlaté barvě.

Pořiďte si tento honosný skvost švédské značky RGE a vtiskněte svému domovu punc luxusu a jedinečnosti.