styl-domu.cz

Černý kovový stojan na časopisy Hübsch Metal

Černý kovový stojan na časopisy Hübsch Metal od výrobce Hübsch naleznete teď se slevou. Aktuálně v akci za 3 990 Kč. EAN: 5712772066287
Černý kovový stojan na časopisy Hübsch Metal
Ověřit dostupnost
Značka: Hübsch
3 990
Popis produktu

Černý kovový stojan na časopisy Hübsch Metal – Kolekce nábytku a dekorací pod názvem Metal od dánské značky Hübsch sází na kov v elegantním černém provedení. To je přesně případ i tohoto kousku, jehož design ještě více umocníte s nakombinováním s dalšími kousky z této jedinečné kolekce.

O značce Hübsch:
Dánský design vyráběný pro užitek i radost, to je značka Hübsch ve zkratce. Tu založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roce 2010. Cílem značky je poskytovat lidem vysoce kvalitní nábytek do interiéru, jehož každý detail je precizně proveden. Klíčovým slovem je pro tuto firmu štěstí, a to nejen vaše zákaznické, ale i štěstí dodavatelů, designérů a výrobců. Krok po kroku tak svými produkty a přístupem činí šťastnějším celý svět. Kreativní firm značky sídlící v Dánsku si dává záležet při tvoření každé kolekce na unikátnosti a kreativitě, kterou se do každého kusu snaží vtisknout.