Černo-modrá kameninová salátová mísa Bitz Mensa, ø 30 cm

Krémová kameninová mísa na salát Bitz Basics Cream, ⌀ 24 cm - Krémová barva je aktuálně velmi v kurzu. Neváhejte si ji tedy... více informací »
Krémová kameninová mísa na salát Bitz Basics Cream
Značka: Bitz
999 Kč
Ověřit dostupnost
Krémová kameninová mísa na salát Bitz Basics Cream, ⌀ 24 cm - Krémová barva je aktuálně velmi v kurzu. Neváhejte si ji tedy...

Krémová kameninová mísa na salát Bitz Basics Cream, ⌀ 24 cm – Krémová barva je aktuálně velmi v kurzu. Neváhejte si ji tedy pozvat i k sobě domů v podobě kvalitních kuchyňských doplňků a nádobí z kameniny z kolekce Basics. Tu vám přináší značka Bitz, která se zaměřuje na spojení elegance a praktičnosti.

O značce:

Bitz není jen značka, ale i vize mladého dánského šéfkuchaře Christiana Bitze. Jeho snem je naučit nejen celé Dánsko, ale i ostatní lidi na celé planetě jak lépe jíst. Zároveň se tento inspirativní kuchař držící titul v oboru lidské výživy angažuje v projektech Červeného Kříže v Africkém Malawi.

Kolekce kameninového nádobí, stylových příborů a sklenic vás nadchne svými nekonečnými kombinacemi. Veškeré nádobí je ručně vyráběné a glazurované a tak nikdy nenajdete dva kousky, které by byly dokonale identické.

Černo-modrá kameninová salátová mísa Bitz Mensa, ø 30 cm od výrobce Bitz můžete pořídit právě teď opravdu levně! Akční cena od 999 Kč.