Černá komoda Woodman AbbeyWood

Černá komoda Woodman AbbeyWood - Pořád vašemu interiéru něco chybí a vy nevíte, co by ho doladilo? Vsaďte na zajímavou a... více informací »
Černá komoda Woodman AbbeyWood
Značka: Woodman
19 490 Kč
Ověřit dostupnost
Černá komoda Woodman AbbeyWood - Pořád vašemu interiéru něco chybí a vy nevíte, co by ho doladilo? Vsaďte na zajímavou a...

Černá komoda Woodman AbbeyWood – Pořád vašemu interiéru něco chybí a vy nevíte, co by ho doladilo? Vsaďte na zajímavou a originální komodu, do které schováte spoustu věcí. Hodí se do obýváku, ložnice i předsíně. Stane se opravdovou ozdobou místnosti, ať už ji necháte jen tak, nebo na ní umístíte lampu, suvenýry z cest či oblíbený obraz.

Poznejte nábytek Woodman, který je ukázkou toho, jak pečlivě a detailně se dá propojit oblíbený moderní design s tradicí. Za jeho návrhem stojí designér Leonhard Pfeifer. Jeho otec vlastnil obchod s nábytkem v antickém stylu a právě proto to Leonharda ovlivnilo tak, že ač přemýšlí minimalisticky, stejně do nábytku vkládá lehký retro nádech.

Černá komoda Woodman AbbeyWood od značky Woodman jednoduše naleznete u nás právě skutečně výhodně! Právě teď jen za 19 490 Kč.