Černá jednolůžková postel z masivního borovicového dřeva s matrací Karup Design Senza Natural, 90 x 200 cm

Černá jednolůžková postel z masivního borovicového dřeva s matrací Karup Design Comfort, 90 x 200 cm - Nadčasovost a vysoká... více informací »
Černá jednolůžková postel z masivního borovicového dřeva s matrací Karup Design Senza Natural
Značka: Karup Design
17 490 Kč
Ověřit dostupnost
Černá jednolůžková postel z masivního borovicového dřeva s matrací Karup Design Comfort, 90 x 200 cm - Nadčasovost a vysoká...

Černá jednolůžková postel z masivního borovicového dřeva s matrací Karup Design Comfort, 90 x 200 cm – Nadčasovost a vysoká funkčnost postele Senza z ní činí ideální řešení do pokoje pro hosty či dospívající ratolesti.

Postel Senza, inspirovaná japonským stylem, je navržena tak, aby poskytovala veškeré pohodlí i podporu nutnou pro každodenní zasloužený odpočinek. Její jednoduché, elegantní linie navíc jednoduše sladíte s nejrůznějšími interiérovými styly.

V balení naleznete i matraci s pěnovým jádrem. Její potah, jenž je vyrobený ze 100% bavlny doporučujeme překrývat prostěradlem, aby nedošlo k poškození matrace. Potah není vhodné omývat vodou, při ušpinění ho proto očištěte pouze suchým hadříkem.

Barva konstrukce není záměrně 100% krycí. Z bližšího pohledu jemně prosvítá přírodní dřevo.

Parametry:
a) tloušťka matrace – 15 cm,
b) tloušťka pěnového jádra – 4 cm.

O značce Karup Design:

Černá jednolůžková postel z masivního borovicového dřeva s matrací Karup Design Senza Natural, 90 x 200 cm od společnosti Karup Design jednoduše můžete získat u nás právě ve slevě! Nabídky již od 17 490 Kč.