styl-domu.cz

Černá dětská otočná židle na kolečkách Flexa Ray

Černá dětská otočná židle na kolečkách Flexa Ray od známé značky Flexa můžete najít na našich stránkách teď ve slevě. V akci od 9 990 Kč. EAN: 1290896
Šedo-černá dětská otočná židle na kolečkách Flexa Ray
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
9 990
Popis produktu

Černá dětská otočná židle na kolečkách Flexa Ray – Židle k psacímu stolu je jedním z nejdůležitějších kousků nábytku, které vaše ratolesti používají nejvíce. Velmi záleží na jejím správném výběru. Tato židle je ergonomická, otočná a pojízdná. Její výška se dá nastavit podle potřeby a bonusem je i krásný design a háček na zavěšení tašky. Tak pořiďte kousek, který zajistí zdravá záda a pohodlně sezení nad kreslením i učením.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí. Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.