Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco, 9 x 36,5 cm

Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco, 9 x 36,5 cm - Značka iDesign věří, že i ty nejmenší volby mohou... více informací »
Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco
Značka: iDesign
429 Kč
Ověřit dostupnost
Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco, 9 x 36,5 cm - Značka iDesign věří, že i ty nejmenší volby mohou...

Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco, 9 x 36,5 cm – Značka iDesign věří, že i ty nejmenší volby mohou vést k velkým změnám co se týče budoucnosti naší planety. Ve svých produktech tak snoubí praktičnost s udržitelnými materiály.

Recyklovaný úložný box Eco potěší v domácnosti především svou všestranností. Uschováte do něj kancelářské potřeby, nabíječky či jiné předměty. Vyrobený je z odolného polypropylenu, který neobsahuje BPA.

Součástí je i padnoucí víko ze dřeva paulownia, jehož integrované drážky umožňují naskládat boxy na sebe, a tím ušetřit ještě více místa.

Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco, 9 x 36,5 cm od známého výrobce iDesign jednoduše získáte na našich stránkách nyní za výhodnou cenu. Nabídka již od 429 Kč.