Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco, 21,3 x 21,3 cm

Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco, 21,3 x 43 cm - Značka iDesign dbá nejen na praktičnost, ale i... více informací »
Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco
Značka: iDesign
749 Kč
Ověřit dostupnost
Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco, 21,3 x 43 cm - Značka iDesign dbá nejen na praktičnost, ale i...

Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco, 21,3 x 43 cm – Značka iDesign dbá nejen na praktičnost, ale i udržitelnost svých produktů. Věří totiž, že i malé volby mohou následně vést k velkým změnám v budoucnosti naší planety.

Recyklovaný úložný box Eco je vyroben z odolného polypropylenu bez obsahu BPA. Díky jeho kompaktnosti ho využijete na nejrůznější předměty v domácnosti, skvěle se hodí třeba kancelářské potřeby či koupelnové nezbytnosti.

Součástí je i padnoucí víko ze dřeva paulownia. Jeho integrované drážky navíc umožňují boxy bezpečně naskládat na sebe, a tím ušetřit ještě více místa.

Bílý úložný box s víkem ze dřeva paulownia iDesign Eco, 21,3 x 21,3 cm od kvalitní značky iDesign jednoduše můžete sehnat tady teď právě za akční cenu. Nabídky již od 749 Kč.