Bílý porcelánový hluboký talíř Kähler Design Hammershøi Poppy, ø 21 cm

Bílý porcelánový hluboký talíř Kähler Design Hammershøi Poppy, ø 21 cm - Hluboký talíř s s jemnou kresbou vlčích máků na... více informací »
Bílý porcelánový hluboký talíř Kähler Design Hammershøi Poppy
1 190 Kč
Ověřit dostupnost
Bílý porcelánový hluboký talíř Kähler Design Hammershøi Poppy, ø 21 cm - Hluboký talíř s s jemnou kresbou vlčích máků na...

Bílý porcelánový hluboký talíř Kähler Design Hammershøi Poppy, ø 21 cm – Hluboký talíř s s jemnou kresbou vlčích máků na pořádný silný vývar s nudlemi a knedlíčky. Doplňte ho dezertními a mělkými talíři ze stejné kolekce, ať vám to na stole ladí od předkrmu až po sladkou tečku.

O značce:
Je to už více než 175 let, kdy v jednom dánském městě zvaném Næstved vznikla v malé hrnčířské dílně první vázička. To byl počátek designové značky Kähler Design, která od té chvíle drží krok s dobou a tvoří doplňky a dekorace, které se hodí do nejedné domácnosti.

Již v roce 1889 tato značka svou keramikou zapůsobila na světové výstavě v Paříži. V jejich kolekcích si můžete všimnout spojení historie a moderního puncu. Důležitou součástí historie této značky jsou také malíři, kteří produktům dávají osobitou tvář.

Bílý porcelánový hluboký talíř Kähler Design Hammershøi Poppy, ø 21 cm od značky Kähler Design jednoduše můžete získat teď opravdu levně. Aktuálně v akci za 1 190 Kč.