Bílý konferenční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Pixel, ⌀ 56 cm


3 690 Kč

Bílý konferenční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Pixel, ⌀ 56 cm od známého výrobce LABEL51 můžete najít právě teď za výhodnou cenu. Akční ceny od 3 690 Kč

Popis produktu

Bílý konferenční stolek s deskou z mangového dřeva LABEL51 Pixel, ⌀ 56 cm – Tento stolek představuje to nejlepší, co současný design nabízí. Originálně řešená kovová konstrukce a deska z kvalitního mangového dřeva ztělesňují dokonalou kombinaci, která oživí každý obývací pokoj.

Značka LABEL51 byla založena roku 2012. Jde o holandského výrobce nábytku, osvětlení a dekorací, který nabízí stylové kolekce plné unikátních a autentických produktů, které svým moderním, přesto však nestárnoucím designem, ozdobí každý interiér.

O materiálu:
Mangovník je známý spíše pro své plody, ale i jeho velmi cenné dřevo je hodno obdivu. Existuje v široké paletě barev, je příjemně hřejivé, udržitelné a ekologické. Na mnoho plantážích je totiž mangovník pro své dřevo využit až ve chvíli, kdy přestane produkovat plody. Nic z něj tedy nepřijde na zmar. Na světě existuje až 70 druhů tohoto stromu, který je například pro hinduisty posvátným.