styl-domu.cz

Bílý kameninový dezertní talíř Casafina Taormina, ⌀ 16,7 cm

Bílý kameninový dezertní talíř Casafina Taormina, ⌀ 16,7 cm od top výrobce Casafina jednoduše seženete tady a teď ve výprodejové akci! Akční cena 259 Kč. EAN: 5606739812416
Bílý kameninový dezertní talíř Casafina Taormina
Ověřit dostupnost
Značka: Casafina
259
Popis produktu

Bílý kameninový dezertní talíř Casafina Taormina, ⌀ 16,7 cm – O kolekci Taormina:
Kolekci Taormina si zamilujete pro její jedinečnou nevšednost. Dá se použít při každodenním servírování i pro slavnostní příležitosti.

Nechte se okouzlit glazurou, která bude pokaždé jiná, ale stále krásná ♥

Proč zvolit nádobí z kameniny?
⦁ Je odolné vůči vysokým teplotám.
⦁ Má nepřilnavý povrch.
Skvěle drží teplo i po vytažení z trouby.
⦁ Díky glazovanému povrchu snadno odolává ostrým čepelím nožů.
⦁ S klidem ho můžete dát do trouby, mikrovlnky, myčky i mrazáku.

O značce Casafina:

Donna Cacciatore Smith vyrůstala v Americe, ale kořeny její rodiny sahají až do slunné Itálie. S láskou vzpomíná na své dětství provoněné kořením z tradičních italských jídel, které vařila její babička. Z těchto vzpomínek se zrodila Donnina velká láska ke gastronomii, která ovlivnila i její budoucí život.

V dospělosti se její pozornost zaměřila na stolování. Společně s manželem založila značku Casafina a na svých cestách po Evropě sbírala inspiraci pro zakázkovou výrobu kuchyňského nádobí.

Nakonec se rozhodli pro osvědčeného portugalského výrobce, a tak postupně vznikla unikátní kolekce kameninových výrobků, které jsou ovlivněny italským designem a vášní k jídlu.Casafina nabízí širokou škálu kuchyňského nádobí, které je ručně vyráběné a glazované.