styl-domu.cz

Bílý dětský organizér Flexa Shelfie, výška 131.6 cm

Bílý dětský organizér Flexa Shelfie, výška 131.6 cm od odblíbeného výrobce Flexa jednoduše můžete najít právě ve výprodejové akci. Teď za akční cenu 8 290 Kč. EAN: 1300768
Bílý dětský organizér Flexa Shelfie
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
8 290
Popis produktu

Bílý dětský organizér Flexa Shelfie, výška 131.6 cm – Kolekce modulárního úložného nábytku Shelfie je ideálním řešením pro pokojíky, které porostou s vaším dítkem. Kousky se mezi sebou mohou kombinovat, takže je snadno přizpůsobíte konkrétnímu prostoru. Schovávat do nich můžete postupem času potřeby pro miminko, hračky a později i učebnice a knihy.

Je možné je nechat stát volně v prostoru, ale obzvláště vyšší a větší kusy doporučujeme z bezpečnostního hlediska připevnit ke zdi.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.