styl-domu.cz

Bílý dětský box na hračky Flexa Shelfie

Bílý dětský box na hračky Flexa Shelfie od populárního výrobce Flexa jednoduše můžete získat teď za akční cenu! Teď v akci 2 549 Kč. EAN: 1300804
Bílý dětský box na hračky Flexa Shelfie
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
2 549
Popis produktu

Bílý dětský box na hračky Flexa Shelfie – Kolekce modulárního úložného nábytku Shelfie je ideálním řešením pro pokojíky, které porostou s vaším dítkem. Kousky se mezi sebou mohou kombinovat, takže je snadno přizpůsobíte konkrétnímu prostoru. Schovávat do nich můžete postupem času potřeby pro miminko, hračky a později i učebnice a knihy.

Je možné je nechat stát volně v prostoru, ale obzvláště vyšší a větší kusy doporučujeme z bezpečnostního hlediska připevnit ke zdi.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.