styl-domu.cz

Bílá volně stojící lampa Hübsch Floor Lamp, výška 156 cm

Bílá volně stojící lampa Hübsch Floor Lamp, výška 156 cm od známé společnosti Hübsch pořídíte zde nyní se slevou! Akční cena již od 5 990 Kč. EAN: 5712772063781
Bílá volně stojící lampa Hübsch Floor Lamp
Ověřit dostupnost
Značka: Hübsch
5 990
Popis produktu

Bílá volně stojící lampa Hübsch Floor Lamp, výška 156 cm – Elegantní design s puncem luxusu se této volně stojící lampě od dánské značky Hübsch nedá upřít. Využijete ji jako praktický doplněk do vašeho čtecího koutku, ale interiér zkrášlí i jako solitér v rohu místnosti.

O značce Hübsch:
Dánský design vyráběný pro užitek i radost, to je značka Hübsch ve zkratce. Tu založili Flemming Hussak, Jannie Krüger a Daniel Henriksen v roce 2010. Cílem značky je poskytovat lidem vysoce kvalitní nábytek do interiéru, jehož každý detail je precizně proveden. Klíčovým slovem je pro tuto firmu štěstí, a to nejen vaše zákaznické, ale i štěstí dodavatelů, designérů a výrobců. Krok po kroku tak svými produkty a přístupem činí šťastnějším celý svět. Kreativní firm značky sídlící v Dánsku si dává záležet při tvoření každé kolekce na unikátnosti a kreativitě, kterou se do každého kusu snaží vtisknout.