Bílá kameninová mísa s nálevkou Mason Cash In the Forest, 1,9 l

Bílá kameninová mísa s nálevkou Mason Cash In the Forest, 1,9 l - Kameninová mísa s nálevkou značky Mason Cash je ideální na... více informací »
Bílá kameninová mísa s nálevkou Mason Cash In the Forest
Značka: Mason Cash
1 075 Kč
Ověřit dostupnost
Bílá kameninová mísa s nálevkou Mason Cash In the Forest, 1,9 l - Kameninová mísa s nálevkou značky Mason Cash je ideální na...

Bílá kameninová mísa s nálevkou Mason Cash In the Forest, 1,9 l – Kameninová mísa s nálevkou značky Mason Cash je ideální na přípravu hutnějšího těsta. Díky své váze dobře drží na pracovní desce a lépe se s ní pracuje.

Odměrku s uchem využijete skvěle třeba při smažení palačinek. Těsto si v ní umícháte a rovnou můžete nalít na pánev.

Proč zvolit nádobí z kameniny?
⦁ Je odolné vůči vysokým teplotám.
⦁ Má nepřilnavý povrch.
Skvěle drží teplo i po vytažení z trouby.
⦁ S klidem ho můžete dát do trouby, mikrovlnky, myčky i mrazáku.

Značka, která je tu pro vás více než 200 let:
Mason Cash je dnes už legendární značkou nádobí, která se zrodila před více než 200 lety v Anglii. Bere si to nejlepší z tradičních viktoriánských kuchyní a za celou dobu své existence mění své výrobky jen minimálně. Jedné věci se ale drží stále – kvalitní kameniny, ze kterých vyrábí ikonické mísy. I proto je volbou mnoha kuchařů po celém světě.

Pozvěte i do své kuchyně nádherné kuchyňské pomocníky Mason Cash, se kterými půjde pečení a příprava jídel od pěkně od ruky.

Bílá kameninová mísa s nálevkou Mason Cash In the Forest, 1,9 l od oblíbené značky Mason Cash jednoduše seženete tady a teď téměř zdarma! Právě lze objednat jen za 1 075 Kč.