styl-domu.cz

Bílá dětská úložná lavice Flexa Cabby, šířka 101 cm

Bílá dětská úložná lavice Flexa Cabby, šířka 101 cm od známé značky Flexa můžete sehnat teď skutečně levně! V akci od 8 290 Kč. EAN: 1300748
Bílá dětská úložná lavice Flexa Cabby
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
8 290
Popis produktu

Bílá dětská úložná lavice Flexa Cabby, šířka 101 cm – Praktický kousek nábytku, který poroste s vaším potomkem se jmenuje Cabby. Postupem času poslouží pro potřeby pro miminko, na hračky a později na puberťácké tajnosti. Jeho čistý design se jen tak neokouká a přizpůsobí se každé věkové skupině.

Pro lepší stabilitu je možné doplnit i nastavitelnými nožičkami.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.