styl-domu.cz

Bílá dětská šatní skříň z borovicového dřeva Flexa Classic, výška 133 cm

Bílá dětská šatní skříň z borovicového dřeva Flexa Classic, výška 133 cm od populárního výrobce Flexa naleznete teď ve výprodejové akci. Cena od 12 490 Kč. EAN: 1300700
Bílá dětská šatní skříň z borovicového dřeva Flexa Classic
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
12 490
Popis produktu

Bílá dětská šatní skříň z borovicového dřeva Flexa Classic, výška 133 cm – Šatní skříň z kolekce Classic si přímo říká o kombinaci s ostatními kousky z této řady. Poroste společně s vaším dítkem, zpočátku poslouží na potřeby pro miminko, na hračky a později na puberťácké tajnosti a oblečení.

Díky svému čistému skandinávskému designu se přizpůsobí každé věkové skupině. Precizní zpracování a kvalitní materiál zaručí, že vydrží potomstvu až do dospělosti a ani tehdy se ho nebude chtít zbavit.

Tento kousek z borovicového masivu nechá díky průhledné lazuře vyniknout svou překrásnou kresbu.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.