styl-domu.cz

Bílá dětská postel se 2 zásuvkami Flexa White Single, 90 x 200 cm

Bílá dětská postel se 2 zásuvkami Flexa White Single, 90 x 200 cm od populárního výrobce Flexa snadno získáte na našich stránkách opravdu výhodně. Akční cena od 16 490 Kč. EAN: 1294860
Bílá dětská postel se 2 zásuvkami Flexa White Single
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
16 490
Popis produktu

Bílá dětská postel se 2 zásuvkami Flexa White Single, 90 x 200 cm – Postel je jedním z nejdůležitějších kusů nábytku. Pořiďte vašim potomkům takovou, která je jak funkční a bezpečná, tak krásná na pohled. Toto jednolůžko je vyvedeno v moderním skandinávském stylu a díky své standardní velikosti vydrží až do dospělosti.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s tou nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.