styl-domu.cz

Bílá dětská komoda Flexa Shelfie, výška 74 cm

Bílá dětská komoda Flexa Shelfie, výška 74 cm od populární značky Flexa snadno seženete zde nyní za akční cenu. Akční ceny již od 10 490 Kč. EAN: 1300754
Bílá dětská komoda Flexa Shelfie
Ověřit dostupnost
Značka: Flexa
10 490
Popis produktu

Bílá dětská komoda Flexa Shelfie, výška 74 cm – Kolekce modulárního úložného nábytku Shelfie je ideálním řešením pro pokojíky, které porostou s vaším dítkem. Kousky se mezi sebou mohou kombinovat, takže je snadno přizpůsobíte konkrétnímu prostoru. Schovávat do nich můžete postupem času potřeby pro miminko, hračky a později i učebnice a knihy.

Je možné je nechat stát volně v prostoru, ale obzvláště vyšší a větší kusy doporučujeme z bezpečnostního hlediska připevnit ke zdi.

O značce:

Dánská značka Flexa s více než 45letou tradicí svými produkty podporuje kreativitu a rozvoj těch nejmenších členů rodiny. Kombinuje skandinávský design s nejvyšší kvalitou a bezpečností, která je na prvním místě. Výrobce používá jen čisté a nezávadné materiály. Laky bez formaldehydu založené na vodní bázi jsou samozřejmostí.

Na srdci jim leží všechny potřeby dětí a produkty přizpůsobují tak, aby s nimi mohly být co nejdéle. Každý produkt je promyšlený do posledního detailu jak vizuálně, tak funkčně a není tedy divu, že byl tento výrobce již čtyřikrát oceněn cenou Red Dot Design Award.