Bílá čtyřdveřová komoda s hnědými detaily z masivního borovicového dřeva Støraa Ella

Hnědá třídveřová komoda z masivního borovicového dřeva Støraa Ella - Ella, to je kolekce nábytku z masivního borovicového... více informací »
Hnědá dvoudveřová komoda z masivního borovicového dřeva Støraa Ella
Značka: Støraa
6 690 Kč
Ověřit dostupnost
Hnědá třídveřová komoda z masivního borovicového dřeva Støraa Ella - Ella, to je kolekce nábytku z masivního borovicového...

Hnědá třídveřová komoda z masivního borovicového dřeva Støraa Ella – Ella, to je kolekce nábytku z masivního borovicového dřeva, která z vašeho domova udělá přírodní ráj, i když třeba bydlíte v džungli velkoměsta.

Borovicové dřevo je měkké a pružné a přesto velmi odolné. Pokud není barveno, pyšní se také výraznými letokruhy, které mu dodají na osobitosti. Navíc je antibakteriální. Borovicové dřevo je zkrátka láska, která nerezaví.

O značce:

Støraa je dánská nábytkářská značka, která sídlí v Holstebro, kde vyvíjí a vyrábí nábytek už více jak pětadvacet let.
Vlastní tým designérů svou kreativitu využívá při tvorbě produktů, které jsou nejen krásné, ale především kvalitní a spolehlivé. Návrhy se inspirují módními trendy, zároveň však v Støraa myslí i na to, že správný nábytek by měl především dělat domov domovem.
To, že jednotlivé kousky odpovídají přísným standardům, zajišťuje tým kontrolorů kvality.
Støraa, to je design, kvalita, hodnota a dostupnost.

Bílá čtyřdveřová komoda s hnědými detaily z masivního borovicového dřeva Støraa Ella značky Støraa můžete sehnat tady a teď levně! Právě teď jen za 6 690 Kč.