Béžový koberec Flair Rugs Kush, 120 x 170 cm

Béžový koberec Flair Rugs Kush, 120 x 170 cm - Nechte se nalákat na nápaditý design a praktický materiál koberce Kush od anglické... více informací »
Béžový koberec Flair Rugs Kush
Značka: Flair Rugs
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Béžový koberec Flair Rugs Kush, 120 x 170 cm - Nechte se nalákat na nápaditý design a praktický materiál koberce Kush od anglické...

Béžový koberec Flair Rugs Kush, 120 x 170 cm – Nechte se nalákat na nápaditý design a praktický materiál koberce Kush od anglické značky Flair Rugs.

Tento moderní fešák byl utkán ze 100% polypropylenu, který se postará o jeho měkkost, odolnost proti skvrnám a snadnou údržbu. Antistatické vlastnosti pak ocení zejména ti z nás, kterým doma pobíhá nějaký chlupatý mazlíček.

Nelekněte se, pokud se vám po rozbalení začnou z koberce uvolňovat drobná vlákna. Tento jev je naprosto normální a velmi brzy vymizí.

Dobré vědět:
• Nechte koberec po otevření rozvinutý v teplé místnosti po dobu alespoň 24 hodin. Zmizí tak zkrabacení, ke kterému došlo vlivem stlačení v obalovém materiálu.
• Pod koberec se vyplatí dokoupit protiskluzovou podložku. Nejen, že ho udrží na místě, poskytne i dodatečnou ochranu tvrdých podlah.
• Jakékoliv čistící prostředky nejprve vyzkoušejte na nenápadné oblasti.
• Pokud dojde k uvolnění drobných nitek, nevytahujte je. Raději je opatrně odstříhněte nůžkami.
• Koberec nevystavujte dlouhodobému přímému slunečnímu svitu. Předejdete tak jeho blednutí.
• Při ušpinění koberce skvrnu co nejdříve vyčistěte pomocí čistého suchého hadříku. Vyhněte se přílišnému drhnutí.

Béžový koberec Flair Rugs Kush, 120 x 170 cm od známé společnosti Flair Rugs snadno můžete získat zde nyní ve slevě! Právě teď jen za 2 190 Kč.