styl-domu.cz

Béžová manšestrová rozkládací pohovka Innovation Aslak Nordic

Béžová manšestrová rozkládací pohovka Innovation Aslak Nordic originál od značky Innovation můžete sehnat u nás právě za výprodejovou cenu. Akční ceny již od 63 245 Kč.
EAN: 1390247
Světle modrá rozkládací pohovka Innovation Aslak Dance Light Blue
Ověřit dostupnost
Značka: Innovation
63 245

Světle modrá rozkládací pohovka Innovation Aslak Dance Light Blue, 92 x 200 cm – Moderní, spolehlivá a nesmírně komfortní. Taková je kolekce rozkládacích pohovek Aslak od značky Innovation.

Snadné polohování vám dopřeje pohodlné lenošení a vašim hostům komfortní spánek. Během pár sekund totiž získáte ze sedačky lehátko pro dva. Moderní design navíc vašemu interiéru vdechne působivou atmosféru.

Innovation je dánská značka, ve které se sešly dvě generace – otec Per Frej a jeho syn Oliver Weiss Krogh. Per Frej, starší z rodiny spolupracoval s mnoha architektonickými studii v Dánsku a v mládí studoval v dánském Aarhusu jak architekturu, tak i produktový design.
A právě oba směry propojuje ve své značce, která dbá na vysoký styl, pohodlnost a spolehlivou funkčnost. Innovation, to je dánský design, který má ve světě své pevné a uznávané místo.

Poznámka: Na výrobek se vztahuje 5 let záruky.