Běhoun Floorita Olive Oil & Co., 60 x 140 cm

Běhoun Floorita Olive Oil & Co., 60 x 115 cm - Italská značka Webtappeti dokazuje, že koberec může být nápaditý, praktický i... více informací »
Běhoun Floorita Olive Oil & Co.
Značka: Floorita
749 Kč
Ověřit dostupnost
Běhoun Floorita Olive Oil & Co., 60 x 115 cm - Italská značka Webtappeti dokazuje, že koberec může být nápaditý, praktický i...

Běhoun Floorita Olive Oil & Co., 60 x 115 cm – Italská značka Webtappeti dokazuje, že koberec může být nápaditý, praktický i odolný zároveň. Tento kousek totiž můžete prát na 30 °C a navíc odolá i velké zátěži!

Koberec je vyroben ze směsi polyesterové a bavlněné žinylky, díky čemuž toho hodně vydrží. Hodí se tak i na místa, která jsou pod velkou zátěží jako třeba kuchyně (hned u kuchyňské linky, abyste měli nohy v teple) nebo chodba. Stejně tak ho můžete dát pod konferenční stolek, pohovku nebo třeba k posteli.

Vlastní motiv je na koberec vytištěn pomocí vysoce kvalitního digitálního fototisku.

Dobré vědět: Jelikož výrobce stříhá jednotlivé kusy běhounů z jedné role, může se výsledný produkt drobně lišit v délce a zároveň i výrazněji odlišovat od designu na ilustračních fotografiích. Nelekněte se ani pokud se bude od fotografie drobně odlišovat v barvě, k čemuž dochází zejména kvůli rozdílné kalibraci barev na monitoru.

Běhoun Floorita Olive Oil & Co., 60 x 140 cm s osvědčenou značkou Floorita jednoduše najdete tady v akci! Nabídka od 749 Kč.