Antracitově šedý samozavlažovací truhlík Flower Lover Supreme, délka 50 cm

Červený samozavlažovací truhlík Flower Lover Supreme, délka 50 cm - Kolekce Supreme, ta je jednoznačně super... více informací »
Antracitově šedý samozavlažovací truhlík Flower Lover Supreme
Značka: Flower Lover
899 Kč
Ověřit dostupnost
Červený samozavlažovací truhlík Flower Lover Supreme, délka 50 cm - Kolekce Supreme, ta je jednoznačně super...

Červený samozavlažovací truhlík Flower Lover Supreme, délka 50 cm – Kolekce Supreme, ta je jednoznačně super

Samozavlažovací truhlík od značky Flower Lover má šikovnouvyjímatelnou vnitřní nádobu s praktickou rukojetí, která zajistí pohodlnou výsadbu různých rostlin.

Součástí každého truhlíku je i horizontální systém, který měří hlavu vody. S ním budete zvládat pohodlně nalévat vodu bez případného rozlití všude možně.

Zajisté oceníte i kvalitní materiál. Ten je vyroben z pevného plastu, který je odolný proti mrazu a UV záření. Radost vám tyto kousky budou dělat nejen doma, ale i na zahrádce či terase. V případě venkovního využití zajisté oceníte přítomnost speciálního odtoku dešťové vody.

O značce Flower Lover:

Společnost Flower Lover sídlí v továrně s téměř stoletou historií ve výrobě plastových produktů. Do roku 2012 společnost vzrostla a stala se evropským lídrem v designu, vývoji, výrobě, prodeji a marketingu plastových výrobků.

Sama firma o sobě říká: „Nejsme továrna na šablony. Jsme tým specialistů, designérů, vývojářů forem a obalů. Produkt chápeme v souvislostech, od prvního nákresu, přes jeho výrobu, až po finální doručení na pulty obchodů.

Flower Lover balí své výrobky ekonomicky a zároveň ekologicky. Jsou dlouhodobě odhodláni používat ta nejvhodnější řešení obalů. Tím myslí na přírodu a neustále hledají způsoby, jak snižovat zátěž svých aktivit na životní prostředí.

Věděli jste, že až 73 % zaměstnanců v této firmě jsou ženy?

Antracitově šedý samozavlažovací truhlík Flower Lover Supreme, délka 50 cm od odblíbeného výrobce Flower Lover můžete sehnat u nás téměř zdarma. Nabídky již od 899 Kč.